W dniu 9 czerwca 2026 r. w ORW odbyły się warsztaty pt. „Kolory lata”.
Na spotkaniu uczniowie zapoznali się z soczystymi kolorami letnich owoców. Wychowankowie z kolorowych tasiemek i waty wykonali piękne kolorowe tęcze, które przypomniały o różnorodności letniej pogody. Wraz z pomocą osób drugich malowali zielone łąki i przyklejali na nie kwiaty a także wypełniali plasteliną czerwoną biedronkę.